Feszület, óraszerkezettel L'Epine Paris jelzett kulcsos óra szerkezett... https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Feszulet-oraszerkezettel-LEpine-Paris-jelzett-kulcsos-ora-szerkezettel-Rez-feszulet-serult~II2551188
2551188
11531
410
Antique
Leírás: Feszület, óraszerkezettel L'Epine Paris jelzett kulcsos óra szerkezettel Réz feszület, sérült fa talapzattal XIX. sz. 14,5 cm
: nagy_andras