dr. Kenéz Béla: Magyarország népességi statisztikája. Bp., 1906. Stamp... https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000008/dr-Kenez-Bela-Magyarorszag-nepessegi-statisztikaja-Bp-1906-Stampfel-Kiadoi-egeszvasz~II2549572
2549572
15703
410
Books: History
Leírás: dr. Kenéz Béla: Magyarország népességi statisztikája. Bp., 1906. Stampfel. Kiadói egészvászon kötésben, színezett lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal
: ra