Szász Endre (1926-2003): Női portré, 1984. Tus, papír, jelzett és dedikált, az 1984-ben a bécsi Dorotheumban rendezett kiállítás meghívóján. Rajz mérete: 18x14 cm, teljes méret: 20x28 cm. Üvegezett, kissé sérült fa keretben.