5db orosz tájkép (Medvegyev:Tavasz, Sztelnyikova: Erdő, Zsukov: Naplem... https://www.darabanth.com/hu/410-Gyorsarveres/410.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/5db-orosz-tajkep-MedvegyevTavasz-Sztelnyikova-Erdo-Zsukov-Naplemente-stb-Olaj-karton-fa~II2549847
2549847
10348
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: 5db orosz tájkép (Medvegyev:Tavasz, Sztelnyikova: Erdő, Zsukov: Naplemente stb.) Olaj, karton, fakeretben, részben jelzett, 1980 körül, (cca: 10x13cm)
: nagy_andras