Ezüst (Ag) cigaretta tárca, v. T.H. monogrammal, belsejében véset: 194... https://www.darabanth.com/hu/409-Gyorsarveres/409.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000024/Ezust-Ag-cigaretta-tarca-v-TH-monogrammal-belsejeben-veset-1946VI20-gilosalt-kopot~II2538161
2538161
19043
409
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag) cigaretta tárca, v. T.H. monogrammal, belsejében véset: 1946.VI.20., gilosált, kopott, apró horpadásokkal, KTA mester, nettó: 50 gramm, 1867-37 közötti fémjelzéssel, 8x5,5cm.
: tm