Liebermann, Fr. Leop. Brun.: Institutiones Theologicae. Tomus I. Complectens Prolegomena nec non Theologiam Dogmaticam Generalem. Moguntiae, 1870, Sumptibus Francisci Kirchheim, 1 t. + XIX+513 p. Latin nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.