Egyetemes angol-magyar és magyar-angol zsebszótár. Az amerikai szólásmódok és a helyes kiejtés megjelölésével összeállította: Green Béla. New York City, 1925, Kerekes Testvérek, 336 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány lap javított.