Ezüst (Ag): talpas vodkás pohár, (6db) díszdobozban, jelzett, kopott, ... https://www.darabanth.com/hu/408-Gyorsarveres/408.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000030/Ezust-Ag-talpas-vodkas-pohar-6db-diszdobozban-jelzett-kopott-m-8-cm-netto-187g~II2526457
2526457
19081
408
55000
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag): talpas vodkás pohár, (6db) díszdobozban, jelzett, kopott, m: 8 cm, nettó: 187g
: nagy_andras