5 db klf zománcozott fém tálka, mind klf, egyediek, jelzettek, egyiken... https://www.darabanth.com/hu/408-Gyorsarveres/408.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~12/5-db-klf-zomancozott-fem-talka-mind-klf-egyediek-jelzettek-egyiken-kovekkel-d-8-5-cm-Kis-k~II2523814
2523814
12057
408
Flea Market
Leírás: 5 db klf zománcozott fém tálka, mind klf, egyediek, jelzettek, egyiken kövekkel. d: 8,5 cm Kis kopásokkal
: karap_norbert