Misekönyv. Az esztendő 52 vasárnapján, a pirosbetűs ünnepeken és gyászmiséken, továbbá a Boldogságos Szűz Mária, az Úr Jézus Krisztus és a különösen tisztelt szentek ünnepein bemutatott szentmise-áldozat imáinak szövege. Bp.,1931,Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott kiadói kartontokban, de ezt leszámítva jó állapotban.