Baedeker, Karl: La Suisse et les parties limitrophes de la Savoie et de l'Italie. Manuel du voyageur. Leipzig, 1928, Karl Baedeker, LVI+632 p. 30. kiadás. Számos térképpel illusztrált, közte kihajthatóak. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.