Nikolaj Berdjajev: Az uj középkor. Szemlélődések Oroszország és Európa sorsán. Bp., 1935., Pro Christo Diákszövetség Szövétnek Kiadóhivatala, 122+4 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, laza, kissé sérült kötéssel, a borító részben elvált a könyvtesttől, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.