Dr. Gróf Apponyi Albert: Emlékirataim. Ötven év. Ifjúkorom - Huszonöt év az ellenzékben. Bp., 1926., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. (Globus-ny.), 286+2 p. Harmadik, átnézett kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, az utolsó lapon kis sérülésnyommal, körbevágott, egyébként jó állapotban.