B. Csűrös Emília: Kislányból nagylány. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1943, Dante. Második kiadás. Biczó András rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.