Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

ÉN. Szovjet írók önéletrajzai. Vál.: Gerencsér Zsigmond. Elbert János bevezetőjével. Bp., 1968., Gondolat. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A fordításokat és a jegyzeteket ellenőriző Maráz László által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17455.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Major Ottó: Játék a tükörrel. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.  A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Beaton, M.C.: Agatha Raisin és a szuperszamár. 2020, Erawan Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17457.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bánat-tó partján. Liditt Júlia versei. A címlapot rajzolta és metszette: Fekete László. Könyvtári pecséttel, naplózási bejegyzéssel. Dedikált. Nagykanizsa, Gutenberg és Délzalai, 1933.
17458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tower Vilmos: Amit Napoleon életrajzai elhallgatnak. Rákospalota, é.n., Szalézi Művek, 185 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
17459.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Malevolh jelzéssel: Siketfajd. Öntött bronz és ismeretlen anyag. kopásnyomokkal. m: 21cm, h: 16,5 cm
17460.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Berkesi András: Akik nyáron is fáznak. Bp.,1971,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Berkesi András (1919-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sumonyi Zoltán: Pesten még nyár van. Bp.,1983,Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   A szerző, Sumonyi Zoltán (1942-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17462.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Farkasházy Tivadar: Mitisír a hogyishívják? Könyvújság. Bp., 1988., Kossuth. Kiadói papírkötés.   A szerző, Farkasházy Tivadar (1945- ) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17463.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lukács György: Ady. Bp., Szikra, 1949. Papírkötésben.
17464.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Révai József: Ady. A szennylapon kis tollas firkával. Bp., Szikra, 1949. Papírkötésben.
17465.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hubay Miklós: Tüzet viszek. Bp., 1971., Szépirodalmi. Borsos Miklós rajzaival. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói gyűrött papír védőborítóban. Megjelent 3350 példányban.   A szerző, Hubay Miklós (1918-2011) Kossuth és Széchenyi-díjas drámaíró által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17466.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft