Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Bp., 1911, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17406.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Egy hírlaptudósító jegyzetkönyve. Bp., 1899, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17407.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. Bp., 1899, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17408.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Verne Gyula: Haza, Franciaországba, Gil Braltar. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17409.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Verne Gyula: Egy sorsjegy, 9672-dik szám. Bp., 1900, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, viseltes állapotban.
17410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17411.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kriza János: Székely népköltési gyűjtemény. I-II. köt. Összesítő válogatás a kiadott és kéziratos hagyatékból. A verses részt Gergely Pál, a meséket Kovács Ágnes gondozta. Bp., 1956., Magvető, 1 t+274; 511 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, az első kötet papír védőborítója javított.
17412.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1997, Geopen, 207 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + Breitling 2018-as órakatalógus, spanyol nyelvű órás kiadvány, óra témájú újságrészletek
17413.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Isabelle Chabeur, Nathalie Valax: 100 legendás toll. Ford.: Székely Miklós. Bp., 2006, Arena 2000 Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérülésekkel.
17414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fekete István: Régi karácsony. Új Ember Könyvek 1. Bp., 1995, Új Ember. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17415.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gyurkovics Tibor: Láb Uru Keng - Keng Uru Bál. Bp., 1996, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó, 216 p. Eigel István rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban, a lapok egy része fordítva kötött. Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő által DEDIKÁLT példány.
17416.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kató mint asszony. Bp., 1990, Nótárius Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban
17417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft