8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái. Kiadták barátai: Bajza J[ózsef] és Schedel (Toldy) Ferenc. Második öszves kiadás. Pest, 1847., Kilián György, 2+XVIII+1824 p. (Kéthasábos számozással.) Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, sérült, ázott borítóval, hiányos címlappal, kissé foltos lapokkal, egy lapon szöveget is érintő sarokhiánnyal, ex libris-szel.