1930 Salgó Imre Szerszámok, szerszámgépek, szerszámkülönlegességek és műszaki cikkek képes árjegyzéke. Bp., Franklin-ny., 352 p. Korabeli félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborítót felhasználták, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.