A 60 éves magyar rendőrség 1881-1941. Szerk.: Borbély Zoltán, Dr. Kapy Rezső. Bp., 1942, Halász,(Pesti Lloyd-ny.), 600 p.+26 (fekete-fehér fotók, közte 25 kétoldalas fotók) t.+90 (hirdetések) sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.