Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 6

Wells, H. G.: The world of William Clissold. Leipzig, 1927, Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Előzéklapon ajándékozási sorokkal 1928-ból. Bordázott gerincű félbőr kötés, jó állapotban. / half leather binding, good conditon
17268.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Georg Obst: Das Bankgeschäft I-II. Leipzig, 1919, Carl Ernst Poeschel. Harmadik kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, helyenként ceruzás bejegyzésekkel.
17269.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ford, Henry: Mein Leben und Werk. Leipzig, é.n., Paul List Verlag, VIII+328 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
17270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17271.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Prof. Dr. Ed. Hoche: Fables de Florian, de l'academie Française, de celles de Madrid, Florence etc. Mit grammatischen, historisch - geographischen und mythologischen Bemerkungen und einem Wörterbuche neu herausgegeben von - - Leipzig, ,Ernst Fleischer, 4+147+1+49+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
17272.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Emmy von Rhoden: Trotzkopf's Brautzeit. Stuttgart, é.n., Gustav Weise. Kiadói egészvászon kötésben, német nyelven.
17273.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft