Neuwirth, Waltraud: Loetz Austria 1900. Glas / Glass / Verre / Vetri. Wien, 1986, Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Német, angol, francia és olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.