Tamási Áron: Ábel a rengetegben; Ábel az országban; Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. I., II., XIX. kötet. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. 192+210p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott,