Tétel

Katalógusszám:

13389.
Lezárult 406. Gyorsárverés
Térképek

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

10

Leírás:

A magyar korona országainak az 1876ik XXXIII. törvényczikk szerinti közigazgatási beosztása. mélt Keleti Károly urnak m. kir. miniszteri tanácsos úrnak... mély tisztelettel ajánlja Hátsek Ignác térképész Vászonra kasírozva, szélei vágottak., 85x60 cm Kiadói sérült papírborítóval. Litográfia

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert