Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harmincnegyedik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.