https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 20

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban
1
17080.

6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Világjárók 145. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17081.

Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Világjárók 145. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.
1
17082.

Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
1
17083.

Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
17084.

Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
1
17085.

Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
1
17086.

Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.
1
17087.

Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz