Lebensbilder aus der Tierwelt. Erster Band. Erste Reihe: Säugetiere I. Hrsg. von H. Meerwarth. Leipzig, ,R. Voigtländer-Verlag, 1 t.+VIII+628 p+14 t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.