[Howard Carter (1874-1939)] Carter, Howard: Tut-Ankh-Amen koporsója, és múmiája. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1929], Franklin, 1 t.+232+1 p.+ 75 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítón kopásnyomokkal.