Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp., 1893, Szerzői kiadás,(Czettel és Deutsch-ny.), 247 p. + 1 t. Negyedik kiadás. Egy színes táblával és sok fekete-fehér illusztrációval. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.