Üvegtárgyak Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2479299
11367
405
Glass-objects
Venini jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2471305
11368
405
Glass-objects
Venini jelzéssel zöld hutaüveg díszváza, kis csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2471401
11369
405
Glass-objects
Lalique France jelzéssel cseresznyés opálüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2421635
11370
405
Glass-objects
Nagy méretú, kozákot ábárzoló pipa formájú italos üveg. POrcelán. 33 cm 2502479
11371
405
Glass-objects
2 db Fekete-arany üveg váza lepattanással 26 cm, 21 cm 2502484
11372
405
Glass-objects
2 dl-es Daru feliratos zöld üveg 2502492
11373
405
Glass-objects
Zöld üveg dísz. Kézzel formázott, anyagában színezett, lepattanásokkal. 16 cm 2502488
11374
405
Glass-objects
2 db Müller testvérek feliratos zöld üveg 1l. 2504785
11375
405
Glass-objects
Többszínű, anyagában színezett hutaüveg asztali dísz, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2504723
11376
405
Glass-objects
Ólomkristály kétrétegű üveg váza, hámozott, kopásnyomokkal, csorbákkal, m: 21 cm 2504910
11377
405
Glass-objects
5 db porcelán baba, m: 21-22 cm 2504904
11378
405
Glass-objects
4 db üveglencse, d: 11 és 13 cm között Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft