https://www.darabanth.com/hu/405-Gyorsarveres/405.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~4/1788-Buda-a-varpalota-es-a-varos-latkepe-a-Dunaval-rezmetszet-korabeli-konyvillusztraciC3~II2503730
2503730
10808
405
Engravings
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
LeÃrás:
1788 Buda, a várpalota és a város látképe a Dunával, rézmetszet, korabeli könyvillusztráció. Vienna, Typis Iosephi nobilis de Kurzbek. A lap széle kissé sérült, foltos, tetején tollal Ãrt feljegyzéssel, üvegezett keretben, 17x12 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m