1935 A Székelység 2 száma: IV. évf. 3. és 8. sz., 1935. márc.-aug., sz... https://www.darabanth.com/hu/404-Gyorsarveres/404.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000025/1935-A-Szekelyseg-2-szama-IV-evf-3-es-8-sz-1935-marc-aug-szerk-Szepvizi-Balas-B~II2493252
2493252
14078
404
Printed Materials
Leírás: 1935 A Székelység 2 száma: IV. évf. 3. és 8. sz., 1935. márc.-aug., szerk.: Szépvizi Balás Béla, 48+40 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötés
: hsz