1912 Teozófia, a Magyar Teozófiai Társulat lapja I. év. 11. sz., 1912. nov. 1. Szerk.: dr. Rózsaffy Dezső. Bp., Károlyi György kő- és könyvnyomdája, 24 p. Szabadkőműves kiadvány, sérült, tűzött papírkötésben, kisebb szakadásokkal, ázásnyomokkal.