[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Pekingtől Moszkváig. Ford.: Dr. Balassa József. Bp., [1925], Franklin, 1 (címkép, Sven Hedin arcképe) t. + 231+1 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány ceruzás bejegyzéssel.