Dr. Siklóssy László: Kuny Domokos, egy budai kerámikus a XVIII. században. Ipartörténeti tanulmány. Bp., 1917, Szent György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, 172+2 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. Átkötött, restaurált félvászon-kötés, javított címlappal.