Lachende Welt. 800 der Besten Internationalen Cartoons. Zusammengestellt von Lucy Black Johnson und Pyke Johnson Jr. Berlin-Darmstadt, 1958, Deutsche Buch-Gemeinschaft, 320 p. Rengeteg fekete-fehér rajzzal, karikatúrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.