Olajos György (1953-): Luna decrescit, 1991. Litográfia, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/404-Gyorsarveres/404.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Olajos-Gyorgy-1953-Luna-decrescit-1991-Litografia-papir-jelzett-szamozott-550-90C3975~II2492913
2492913
10232
404
Leírás: Olajos György (1953-): Luna decrescit, 1991. Litográfia, papír, jelzett, számozott (5/50). 90×59 cm
: karap_norbert