Tétel

Kikiáltási ár:

800 Ft
2,17 EUR, 2,50 USD

Leírás:

Libellus pictus, azaz képekkel írott könyvecskéje jeles házaknak, melyeket Alsócsernátontól Zsibóig eleink önnön oltalmukra és uruk dícséretére sok fáradozással emeltek és mesteri kézzel ékesítettek. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Cseh Gusztáv (1934-1985) kolozsvári grafikus 60 rézkarca. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, gyűrődésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17