https://www.darabanth.com/hu/403-Gyorsarveres/403.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500006/Libellus-pictus-azaz-kepekkel-irott-konyvecskeje-jeles-hazaknak-melyeket-Alsocsernatontol-~II2460277
2460277
16632
403
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17 EUR, 2,50 USD
LeÃrás:
Libellus pictus, azaz képekkel Ãrott könyvecskéje jeles házaknak, melyeket Alsócsernátontól Zsibóig eleink önnön oltalmukra és uruk dÃcséretére sok fáradozással emeltek és mesteri kézzel ékesÃtettek. Bp., 1988, Múzsák KözművelÅ‘dési Kiadó. Cseh Gusztáv (1934-1985) kolozsvári grafikus 60 rézkarca. Kiadói papÃrkötés, a borÃtón kisebb kopásnyomokkal, gyűrÅ‘désekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m