Naszády József: Anarchia. Bp., 1903., Légrády, 184 p. Átkötött korabel... https://www.darabanth.com/hu/403-Gyorsarveres/403.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500021/Naszady-Jozsef-Anarchia-Bp-1903-Legrady-184-p-Atkotott-korabeli-felvaszon-kotes-~II2481207
2481207
17370
403
Leírás: Naszády József: Anarchia. Bp., 1903., Légrády, 184 p. Átkötött korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, pár lapon ceruzás jegyzetekkel, belejelölésekkel, aláhúzásokkal,foltos címlappal. Korai utópisztikus, tudományos-fantasztikus mű. Rendkívül ritka!
: nagy_andras