Gillette fém borotva, pengékkel, sérült műanyag tokjában, h: 8 cm + zo... https://www.darabanth.com/hu/402-Gyorsarveres/402.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Gillette-fem-borotva-pengekkel-serult-muanyag-tokjaban-h-8-cm-plus-zomancozott-fem-pudrie-~II2472511
2472511
12455
402
Flea Market
Leírás: Gillette fém borotva, pengékkel, sérült műanyag tokjában, h: 8 cm + zománcozott fém pudrié tükörrel, kopottas, használt állapotban, 7,5x7,5 cm
: karap_norbert