Zádori Ev. János: A Jézus szíve ájtatosságának története, mivolta, hit... https://www.darabanth.com/hu/402-Gyorsarveres/402.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~1500015/Zadori-Ev-Janos-A-Jezus-szive-ajtatossaganak-tortenete-mivolta-hittani-alapjai-Bp-Esz~II2474683
2474683
17827
402
Books: Religion
Leírás: Zádori Ev. János: A Jézus szíve ájtatosságának története, mivolta, hittani alapjai. Bp.-Esztergom, 1878, Tettey-Buzárovits. Félvászon kötés, festett lapszélek, javított kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor