Oeuvre Poétiques de Victor Hugo. Petite Bibliotheque Charpentier. Paris, 1890, Bibliotheque Charpentier. 1 t + 3+456 p. Korabeli, bordázott gerincű, aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé sérült borítóval és gerinccel, szakadt elülső szennylappal, a borító részben elvált a kötéstől.