Kneipp Sebestyén: Vízkúrám. 35 évi tapasztalat alapján a betegségek gyógyítása czéljából és az egészség megóvására. Ford.: Dr. Baján Miksa. Bp., 1893, Gerő és Kostyál. 352 p + 1 t. A szerző képével, kihajtható térképpel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal, az első és az utolsó lap ragasztott.