Zsolnay eozin mázas asztali névjegytartó, három figurális keselyű dísz... https://www.darabanth.com/hu/40-Nagyaukcio/40.1/Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~16397/Zsolnay-eozin-mazas-asztali-nevjegytarto-harom-figuralis-keselyu-diszitmennyel-jelzett-h~II2851007
2851007
11050
40
Leírás: Zsolnay eozin mázas asztali névjegytartó, három figurális keselyű díszítménnyel, jelzett, hibátlan, 1920-30 körül, 17,5x14x11 cm
: karap_norbert