1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" aranyozott fém díjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás /
Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt