Tétel

Kikiáltási ár:

15 000 Ft

Leírás:

1937 VI. György angol király koronázására szóló meghívó egy azonosítatlan magyar miniszter részére (hajtva) valamint a koronázás programja.: The form and order of the service that is to be performed and the ceremonies that are to be observed in the coronation of their majesties King George VI. and Elisabeth. London, 1937. Eyre and Spottiswoode 59p. Kiadói kissé sérült aranyozott papírkötésben / 1937 Ticket for the coronation of George VI. + the program of the cornation in book

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert