Tétel

Kikiáltási ár:

50 000 Ft
135,50 EUR, 156,25 USD

Leírás:

1912 Rizler József: Útmutató a lakóhely és környéke, valamint Krassó-Szörény vármegye módszeres ismertetéséhez. Írta: - -áll. isk. igazgató tanító. A Krassó-Szörény vármegyei tanitóegyesület által 200 K. val jutalmazott pályamunka. Komoly helytörténeti munka, a kevésbé ismert, kutatott Krassó-Szörény vármegyéről. Kézirat, amely nyomtatásban, nem jelent meg. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült táblákkal, a szövegben bejelölésekkel, 348 p.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg