11886.
Lezárult 40. Nagyaukció
Fotó
60 000 Ft
162,60 EUR, 187,50 USD
cca 1900 Fotó tétel a mai Horvátország (Dubrovnik) és Montenegro (Risan, Fort Sanik stb.) tájaival, városaival, kikötőkkel, életképek részben katonákkal, össz. 32 db. Kartonra ragasztott fotók, 9,5x12,5 és 13x18 cm közötti méretekben. Csak részben feliratozott. Néhány kevés fotó sérült. / 32 photos on cradboard from Croatia (Dubrovnik) and Montenegro (Risan, Fort Sanik etc.), landscapes, town views, ports, on a few of them soldiers. A few photos damaged.