cca 1870-1910 Érdekes fotóalbum, sokféle témájú fotóval: Széll Farkas (1844-1909) magyar jogász; fénynyomatok Napóleonról és családjáról, József nádorról, a Bécsi Világkiállításról; I. világháborús katonaportrék; egyéb híres, ill. azonosításra váró személyek; össz. 52 db. Korabeli dekoratív, aranyozott, festett, egészbőr-borítású rézkapcsos albumban, jó állapotban.