Berecz Sándor: Kaposvár rendezett tanácsú város története és fejlődése. 1425-1925. A gyűjtött adatokból összeáll. és írta - - nyug. városi műszaki tanácsos. Dr. Vétek György polgármester előszavával. Bp., 1925., Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet, (Szabó Lipót-ny.), 191+48 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Ritka!