Vaszary János (1867-1939): Dunakorzó. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x40,5 cm / Vaszary János (1867-1939): At the Danube in Budapest. Coloured lithograph on paper, signed, framed